Spotkanie blogerek w Opolu, 7.11.2015, cz. 1 – RELACJA

A couple of days ago I had an opportunity to take part in a fantastic blogger event. I was chosen as one of nine participants for a beauty blogger meeting in Opole. Some time ago I was at a beauty blogger conference in Warsaw (you can read about it here), but I never attended such a small, more private event. We had a great time talking, sharing thoughts and drinking coffee. I was a bit nervous, as I’m not a confident person, but the meeting turned out to be very nice and I felt very comfortable. I even forgot about my sickness :) I was worrying that my throat problems would stop me from speaking, but it wasn’t that bad. We also got wonderful gifts from all sponsors, I’ll show them in my next blog entry. The girls who organised the event did an amazing job! The post will be in Polish, however, you can enjoy some pictures, check our sponsors’ websites and all participants’ blogs :)

Kawiarnia, w której odbyło się spotkanie

Sama nie wiem, od czego zacząć, bo był to naprawdę niezwykły dzień. Może więc po kolei. Gdy na blogu Kosmetyki dla Bladolicych przeczytałam, że organizowane jest spotkanie blogerek urodowych w Opolu i dziewczyny zbierają zgłoszenia, postanowiłam spróbować :) Opole jest niedaleko, nic nie stoi więc na przeszkodzie, by się tam wybrać. Szczęśliwie okazało się, że Organizatorki Magda i Monika postanowiły zaprosić mnie na zlot. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam okazji uczestniczyć w tego typu wydarzeniu (w perspektywie miałam tylko wyjazd na Meet Beauty do Warszawy, o którym przeczytacie tu). Pomyślałam, że przy okazji pozwiedzam miasto, w którym byłam bardzo dawno temu i niewiele z tej wizyty pamiętam. Nie mogłam się doczekać!

Organizatorki - Magda i Monika :)

Niestety w tygodniu przed zlotem rozchorowałam się, na szczęście jednak udało mi się doprowadzić do porządku na tyle, żeby dać radę wyjść z domu. Nie było opcji zrezygnowania z udziału, ale odpuściłam sobie zwiedzanie, zwłaszcza że pogoda była kiepska i cały czas padało :) W podróż do Opola zabrałam się samochodem z Anitą, która odezwała się do mnie mailowo i zaproponowała wspólny wyjazd. Dziękuję za miły gest! Samo spotkanie odbyło się w przyjemnej kawiarni Coffee Moment niedaleko opolskiej katedry.

Wszystkie uczestniczki razem :)
Czas na kawkę i rogala :)

Troszkę się stresowałam spotkaniem, bo duszą towarzystwa nie jestem i zawsze odczuwam podenerwowanie, gdy poznaję nowych ludzi. Dziewczyny okazały się jednak bardzo sympatyczne, od razu złapałyśmy kontakt i nie brakowało nam tematów, zarówno tych kosmetycznych, jak i całkiem z tematyką urodową niezwiązanych. Czułam się bardzo swobodnie, wydarzenie miało charakter kameralny, a czas zleciał strasznie szybko, jak to zawsze w dobrym towarzystwie. Bałam się, że z powodu chorego gardła nie dam rady porozmawiać, ale na szczęście nie było najgorzej. Bardzo się cieszę, że trochę się wykurowałam i mogłam pojechać. Naprawdę fajnie jest pogadać z osobami, które mają podobne zainteresowania i pasje. Jestem pewna, że jeszcze nie raz się spotkamy, zwłaszcza że niektóre dziewczyny mieszkają we Wrocławiu, więc liczę, że uda się umówić na kawę w wolnym czasie :)

Torby, torebeczki, pudełka, banery... :)
Te niepozorne torebeczki wzbudziły największą ciekawość ;)
Paczki od sposorów zajmowały chyba z pół kawiarni i wzbudzały konsternację gości kawiarni :)

Nasze Kochane Organizatorki spisały się na medal, na pewno włożyły w to ogrom pracy. Bardzo Wam dziewczyny dziękuję! :) Nie wspomnę nawet o tych wszystkich prezentach, które otrzymałyśmy od sponsorów. Byłyśmy tak obładowane, że wraz z Agnieszką, z którą wracałam pociągiem, załapałyśmy się na podwózkę na stację (za nią również serdecznie dziękuję!). Z kolei na dworzec we Wrocławiu musiała przyjechać po mnie samochodem siostra ;) Byłam w totalnym szoku, nie spodziewałam się tylu dobroci... Oj, będzie co testować. Dzisiaj dam Wam jedynie przedsmak tego, co zobaczycie w kolejnym poście, gdzie przedstawię bliżej sponsorów i upominki, jakie otrzymałyśmy. Chciałam uniknąć zbyt długiego posta, postanowiłam więc podzielić go na dwie części. Na razie poniżej podaję listę sponsorów opolskiego spotkania :)

Przeglądanie prezentów :)

Lista sponsorów: 

Baltic Company 

Bielenda 

Diamond Cosmetics 

Drogerie Natura 

Elfa Pharm 

Essence 

Eveline Cosmetics 

Herba Studio 

Kolastyna 

Kosmed 

Le Petit Marseillais 

Loton 

Oceanic 

Optima Plus 

Pollena Ewa 

Sephora 

Sklep Maroko 

Unilever 

Małe próbki z sesji zdjęciowej z produktami od sponsorów :)
Tu jeszcze jedno z sesji ;)

Sama zrobiłam tylko kilka zdjęć, bo zabrałam ze sobą mały kompaktowy aparat, który niezbyt dobrze się spisywał w przytłumionym oświetleniu w kawiarni. Większość zdjęć pożyczyłam więc od Moniki i Magdy, które napstrykały całkiem sporo. Mam nadzieję, że się nie pogniewają. Ponadto zapraszam Was na blogi pozostałych uczestniczek, gdzie być może już się pojawiły lub w najbliższym czasie pojawią się relacje ze spotkania! :)

Jeszcze jedno wspólne przed wyjściem :) Niestety Daria musiała wcześniej nas opuścić, spieszyła się do klientki :)

Lista uczestniczek: 

Anita - 

Agnieszka - 

Daria - 

Ewelina, czyli ja - 

Izabela - 

Magda (Organizatorka) - 

Monika (Organizatorka) - www.monika-paula.blogspot.com 

Monika - 

 

Dominika - 

A już niedługo to, co tygryski lubią najbardziej, czyli przegląd upominków od sponsorów :) Na zdjęciu wyżej widzicie, czego możecie się spodziewać!

Evelinn 11/09/2015

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl