Otwarcie nowego sklepu Helfy we Wrocławiu w pierwszej połowie maja !!!

Dziś mam dobrą informację dla fanów naturalnych kosmetyków, ekologicznych produktów i przytulnych wnętrz :) We Wrocławiu w pierwszej połowie maja zostanie otwarty nowy sklep Helfy! Będzie mieścił się przy ul. Sienkiewicza w pobliżu pl. Bema. Według informacji z profilu Helfy na Facebooku będzie to sklep przeniesiony z ul. Hallera, który funkcjonował do 22 kwietnia. Dla mnie to najdogodniejsza lokalizacja, będę mogła wyskoczyć sobie na zakupy w przerwie na uczelni. Do tej pory odwiedzałam filię przy ul. św. Mikołaja, ale na Sienkiewicza będę miała bliżej i w razie potrzeby mogę podjechać tramwajem :) 

Wiecie, że bardzo lubię Helfy i zaopatruję się tam w wiele produktów, dlatego bardzo się cieszę, że firma wciąż się rozwija, wprowadza wiele ciekawych marek i otwierane są nowe sklepy, nie tylko we Wrocławiu. Oby tak dalej! 

 

 

 

Jak zawsze, na wielkie otwarcie Helfy przygotowało dla odwiedzających liczne atrakcje i rabaty :) Zacytuję organizatorów: 

 

Zapraszamy już teraz do nowego Ekobutiku Helfy z bogatą ofertą kosmetyków naturalnych i orientalnych. 

Evelinn 4/27/2016

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook