Blog Day Wrocław 2016 - VI edycja konkursu na najlepsze blogi Dolnoślązaków!

Dzisiaj chcę Wam tylko krótko opowiedzieć o Blog Day 2016. Jest to konkurs na najlepsze blogi prowadzone przez Dolnoślązaków, organizowany przez centrum handlowe Pasaż Grunwaldzki. W tym roku odbywa się 6 edycja, zgłoszenia przyjmowane są od 12 lipca do 7 sierpnia, więc jeśli prowadzicie bloga i jesteście z Dolnego Śląska, to jeszcze macie czas się zgłosić :) Finał i ogłoszenie zwycięzców 3 września. 

Blogi można zgłaszać w czterech kategoriach: 

Moda i Uroda 

Kultura i Pasje 

Zmodyfikowano nieco kategorie w stosunku do zeszłego roku, ale wciąż blogi modowe, lifestyle'owe i urodowe są oceniane wspólnie. Pozostaje mi trzymać kciuki za siebie :) 

 

Zwycięzców wybierze jury w składzie: 

Zgłosiłam ponownie swojego bloga, ale wciąż nie obiecuję sobie zbyt wiele ;) Niemniej uważam, że warto wykorzystywać każdą szansę, aby dać się poznać większej grupie osób. A nuż, komuś się spodoba i zostanie na dłużej! 

Szczegóły akcji, regulamin i wskazówki dotyczące zgłoszeń znajdziecie na fanpage'u konkursu na facebooku oraz na stronie Pasażu Grunwaldzkiego. 

Evelinn 7/27/2016

The post has no relations

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl