Moje nowe miejsce w sieci

Słuchajcie, mam dla Was szybkie info. Dość spontanicznie postanowiłam, że założę drugiego bloga. Od jakiegoś czasu mam ochotę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami także na różne inne tematy, mniej lub bardziej poważne, ale z drugiej strony chciałabym, aby Evelyn's Shades Of Red pozostał blogiem stricte kosmetycznym. Tak powstał Black Rainbow Blog, na którym będziecie mogli mnie poznać z bardziej prywatnej strony. Wpisy będą pojawiały się pewnie rzadziej niż tutaj, ale nie zabraknie tematów związanych z muzyką, życiem kulturalnym, jedzeniem, podróżami i wszystkim tym, o czym będę miała w danej chwili ochotę napisać :) To blog bardziej dla mnie, jako swego rodzaju utrwalenie wspomnień, ale oczywiście będzie mi niezwykle miło, jeśli ktoś będzie miał ochotę go czytać. Cóż, pozostaje mi stwierdzić, że blogowanie wciąga :) 

Zapraszam więc tych, których interesują nie tylko kosmetyki, a zwłaszcza Wrocławian, bo siłą rzeczy, będę skupiać się na tym, co się dzieje w moim mieście :) 

Black Rainbow Blog 

PS. Wykorzystałam świetny szablon Karoliny z bloga Pasje Karoliny oraz Karografia :) 

Evelinn 10/21/2016

The post has no relations

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl