Konkurs z okazji startu nowej wersji bloga! Do 14 stycznia

Jak mogliście zauważyć, blog przeszedł poważną metamorfozę ;) Zmnienił się wygląd i adres, a poza tym przeniosłam się z Bloggera na własną platformę. W planach mam też pewne modyfikacje związane z tematyką postów. Chciałabym ją rozszerzyć, ale jeszcze nie wiem, w jakim konkretnie zakresie. W każdym razie z okazji Nowego Roku i nowego rozdziału w historii bloga mam dla was konkurs, w którym jedna osoba zgarnie pomadkę MAC. Tym razem konkurs będzie odbywał się jednocześnie na Facebooku oraz Instagramie i jest przeznaczony dla moich obserwatorów (tzn. dla osób, które lubią mój fanpage na Facebooku lub śledzą moje konto na Instagramie).

Zasady konkursu:

  1. Konkurs jest przeznaczony dla moich obserwatorów (tzn. dla osób, które lubią mój fanpage na Facebooku lub śledzą moje konto na Instagramie).
  2. W komentarzu pod zdjęciem konkursowym na Facebooku lub Instagramie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Ile mam lakierów do paznokci? Liczą się tylko lakiery kolorowe (włącznie z hybrydowymi), nie biorę pod uwagę odżywek i top coatów.
  3. Będę wdzięczna za zostawienie w komentarzu feedbacku dla Webmastera :) Napisz po prostu, co sądzisz o nowej wersji bloga - co ci się podoba lub nie.
  4. Będzie mi oczywiście bardzo miło, jeśli udostępnisz informację o konkursie poprzez udostępnienie na Facebooku, repost na Instagramie lub choćby oznaczenie znajomych w komentarzu.
  5. Wygrywa osoba, która będzie najbliżej prawidłowego wyniku. W tej chwili sama nie znam odpowiedzi, odbędzie się komisyjne podliczenie :)
  6. Szczegółowy regulamin znajdziesz w poście konkursowym na Facebooku oraz Instagramie.

Zapraszam do zabawy!

facebook.com/evelyns.shades.of.red
instagram.com/evelyns_shades_of_red

Evelinn 1/01/2019

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl