Spotkanie blogerek we Wrocławiu 20.07.2019

W zasadzie mogłabym sobie już ten post darować, bo spotkanie odbyło się w lipcu zeszłego roku, ale jednak postanowiłam go opublikować, ponieważ obecne na zlocie marki zasługują na chwilę uwagi już teraz, zanim zamieszczę pełne recenzje produktów. Spotkanie odbyło się tradycyjnie w Szynkarni przy ul. św. Antoniego we Wrocławiu, którą niezmiennie serdecznie polecam. Ekipa również się specjalnie nie zmieniła, listę załączam na końcu posta. To tyle faktów, dla porządku :)

Jako pierwsza odwiedziła nas przedstawicielka marki Esito, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu. W ofercie jest raptem kilka produktów, ale za to z wzorowymi i ciekawymi składami. I to właśnie o tych kosmetykach chciałam wam koniecznie już teraz powiedzieć. Na spotkaniu otrzymałam krem na noc, którego właśnie używam i jestem nim zachwycona, oraz zestaw próbek, po zużyciu których pobiegłam do sklepu po krem pod oczy, chyba najlepszy, jaki miałam. Bardzo kusi mnie jeszcze peeling enzymatyczny, pewnie w końcu go kupię. Maseczka liftingująca, serum i krem na dzień też bardzo przypadły mi do gustu. Ceny są wysokie, ale jakość zachwyca. A dla Wrocławianek mam dobrą informację – kosmetyki Esito można kupić stacjonarnie m.in. w Ładnie Pachnie przy ul. Odrzańskiej.

Swoje produkty zaprezentowała również przedstawicielka marki Naturalne Atelier, oferującej produkty do kąpieli oraz pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, mogące pochwalić się naturalnym składem. Mnie osobiście zaciekawiły pięknie pachnące masła i peelingi do ciała. Natomiast sporo moich koleżanek zachwycało się balsamem brązującym. Niestety nie miałam okazji wypróbować tych kosmetyków na dłuższą metę, bo w prezencie dostałyśmy kulę do kąpieli, a że ja teraz nie zażywam długich kąpieli, to swoją oddałam Reni (która nie zrobiła zdjęć, więc wam jej nie pokażę). Dostałyśmy też rabat, z którego część z nas skorzystała, ja jednak mam za duże zapasy ;)

Słabe było natomiast zachowanie Pani właścicielki, która na spotkaniu ogłosiła konkurs na ambasadorkę marki, która przez rok miała otrzymywać kosmetyki do testów i recenzji, potem miała pretensje, że nie wszystkie się zgłosiłyśmy, dodając zdjęcie na Instagram, a przecież nikt mnie nie może zmusić, nie chciałam brać udziału, bo mam za duże zapasy i nie przyjmowałam żadnych współprac, a na koniec jeszcze z agresją ucięła temat, dodając, jak beznadziejne są zdjęcia, które wykonały dziewczyny, które się zgłosiły. Tak więc wycofała się ze wszystkich ustaleń i zlekceważyła trud moich koleżanek, które przygotowały posty. Cóż, marketing i podejście z wzajemnym szacunkiem wciąż u nas kuleją.

Po spotkaniu dostałyśmy jeszcze kilka produktów Oillan, ale od razu oddałam je mamie i siostrze, nie mam więc zdjęć, a także trzy maseczki od Pibu, których użycie mam już za sobą – oczyszczającą bąbelkującą, rozjaśniającą i glinkową. Jak nie lubię masek w płacie, tak te wyjątkowo się u mnie sprawdziły. Były mocno nasączone, co trochę mi przeszkadzało, ale działanie wynagradza ten mankament. Zwłaszcza maseczka oczyszczająca przypadła mi do gustu, twarz była po niej gładka, miękka i na maksa czysta. Jeśli do jakichś masek w płacie będę wracać, to zapewne właśnie do tych :)

Lubię takie kameralne spotkania w sprawdzonym gronie, na których nie dostajemy ton kosmetyków, które potem trudno nam zużyć. Od tego czasu widziałyśmy się z dziewczynami już kilka razy, ale w mniej oficjalnej odsłonie. Pewnie na wiosnę znów coś zorganizujemy :)

Uczestniczki:
Ola youtube.com/HeyItsAlexK
Ola youtube.com/HiddenDreams
Agnieszka youtube.com/agusiak747
Anita anitk4.blogspot.com
Agnieszka okiemdziewczyn.pl
Ania addictedtocosmetics.pl
Agata hellojzaboutbeauty.pl
Karolina youtube.com/nieidealna
Iza youtube.com/izabela
Agata kobietamowi.pl
Monika youtube.com/MonikaGiebelen
i ja :)

Evelinn 2/23/2020

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook