Program bezpłatnych badań skóry DermoExpert sieci Cosmedica

Kto z Was potrafi precyzyjnie ocenić stan swojej cery i jej potrzeby? Wiecie, jak ukierunkować pielęgnację i na jakie składniki zwracać uwagę? Pewnie większość odpowiedziałaby, że tak, bo interesujecie się kosmetykami, pielęgnacją, składami. Poza tym niektóre symptomy są widoczne gołym okiem i nietrudno zgadnąć, że skóra potrzebuje nawilżenia czy działania przeciw "niedoskonałościom". Ale nie zawsze tak jest. Poza tym są osoby totalnie nieświadome stanu swojej cery. Uwierzcie - stosunkowo niedawno tłumaczyłam mojej przyjaciółce kilka godzin, jakie są typy cery, że powinno się złuszczać naskórek, jakie są rodzaje peelingów, do czego służy tonik i tak dalej. Nie każdy siedzi w temacie pielęgnacji i myślę, że przede wszystkim osoby, które chcą zacząć świadomie dbać o cerę, skorzystają z akcji bezpłatnych badań skóry w sieci aptek Cosmedica, o której chcę Was dziś poinformować.

Dermokonsultacje wkraczają na wyższy poziom. Innowacja sieci dermokosmetycznej Cosmedica

W dniu 23.06.2020 uruchomiony został program bezpłatnych badań DermoExpert, polegający na przeprowadzaniu szczegółowych badań skóry klientów, bezpośrednio w wybranych punktach sprzedaży sieci dermokosmetycznej Cosmedica w całej Polsce. Celem uruchomienia Programu DermoExpert jest umożliwienie klientom dostępu do wysokiej jakości bezpłatnych analiz dermokosmetycznych, które sprawdzają rodzaj i stan skóry w ośmiu kluczowych wymiarach takich jak: struktura skóry, natłuszczenie, złuszczanie, szerokość porów, zmarszczki, zmiany naczynkowe, przebarwienia i nawilżenie. Wyniki badań mają zoptymalizować wybór odpowiednich dermokosmetyków i suplementów, oraz ułatwić obsłudze sklepu dostarczenie odpowiedniej, indywidualnej oferty produktowej, wraz z profesjonalną obsługą i poradami.

Cosmedica w takich oto słowach uzasadnia akcję: Najwyższa jakość usług i produktów oraz satysfakcja klienta są dla nas priorytetem - wyjaśnia Piotr Maciejewski, autor projektu, Marketing Manager sieci dermokosmetycznej Cosmedica -  zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań klienta, zwłaszcza klienta świadomego i korzystającego z dermokosmetyków dobrych marek. Dlatego stworzyliśmy autorski program DermoExpert, który pozwala jeszcze skuteczniej dostosować ofertę do indywidualnych, realnych potrzeb klienta. Piękna i zdrowa cera to wyznacznik urody i dobrego samopoczucia, a nawet szerzej - naszego dobrostanu.Nie sposób się nie zgodzić. Ja osobiście popieram każdą inicjatywę, która ma podnieść świadomość konsumentów.

Samo badanie trwa około 10 minut, a szczegółowy raport klient może otrzymać drogą mailową. Lista punktów wraz z harmonogramem dostępna jest na stronie www.dermoexpert.pro, na której można również dokonywać rezerwacji terminu badania. We wszystkich wytypowanych do programu 32 lokalizacjach, badania będą regularnie powtarzane, a akcja zaplanowana jest na minimum 12 miesięcy. Powtarzanie programu DermoExpert w każdej lokalizacji daje możliwość ponowienia badań i sprawdzenia efektów.

Zwłaszcza na tę ostatnią informację chciałam Wam zwrócić uwagę, bo możliwość ponownego badania daje konkretne informacje na temat skuteczności pielęgnacji i pomaga odpowiedzieć na pytanie, czy podążamy we właściwym kierunku. Ja sama wielokrotnie korzystałam z różnego rodzaju dermokonsultacji, mniej lub bardziej rozbudowanych. Po pierwsze, ogromnym zaskoczeniem był dla mnie wynik wskazujący poziom nawilżenia. Okazało się, że moja tłusta, trądzikowa cera jest niesamowicie odwodniona. Cały czas walczę o jej odpowiednie nawodnienie, dietą i kosmetykami. Ale badania robione w regularnych odstępach czasu pokazały również, że moja droga pielęgnacyjna jest skuteczna, a stan cery się poprawia. Tak, ten post powstał we współpracy z siecią Cosmedica, ale po prostu uważam, że warto monitorować kondycję swojej cery i dobierać pielęgnację, dostosowując ją do jej bieżących potrzeb, co nie zawsze łatwo ocenić gołym okiem. Osobiście lubię mieć konkretną wiedzę, dlatego zachęcam do dermokonsultacji, zwłaszcza że są bezpłatne :)

Evelinn 7/7/2020

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook