Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Czy na pewno? Cosnature MEN 3w1 Naturalny szampon i żel do twarzy i ciała

Przy okazji recenzji kremu na dzień dla mężczyzn marki KANN Cosmetics wspominałam, że mój (już) mąż bardzo sceptycznie podchodzi do pielęgnacji i najlepsze są dla niego kosmetyki typu kilka w jednym. Dlatego otrzymał do testowania produkt Cosnature MEN, który można używać jako szampon, żel pod prysznic oraz żel do mycia twarzy. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby przy długich włosach stosować ten sam produkt do włosów oraz do ciała, ale w przypadku panów, którzy mają króciutkie włosy tak jak Przemek to nie ma aż takiego znaczenia. Chciałam, żeby mój Luby spróbował coś z naturalnym składem. Tak po prostu, z troski, bo do tej pory używał najzwyklejszych żeli z drogerii, w stylu Nivea, z agresywnymi detergentami. Czy tym razem mi się udało?

Niestety, ponownie poniosłam porażkę :P Po kilku użyciach Przemek stwierdził, że więcej nie będzie tego żelu używał, bo słabo myje i włosy są po nim niemiłe w dotyku. Nivea wygrała. Jak już niejednokrotnie wspominałam, nie toleruję marnotrastwa, dlatego staram się znajdować zastosowanie dla wszystkich kosmetyków. Ten żel więc również przejęłam dla siebie :) Muszę przyznać, że nie za bardzo odpowiada mi opakowanie. Produkt ma rzadką konsystencję i wypływa z tubki podczas otwierania. Pompka byłaby znacznie lepszym rozwiązaniem. Natomiast bardzo pozytywnie oceniam zapach. Nie wiem, czy jest on typowo męski. Raczej mocno odświeżający, odprężający, ziołowo-leśny. Mega mi się podoba!

Z racji tego, że do włosów i twarzy mam inne produkty, to kosmetyku Cosnature używałam jedynie w roli żelu pod prysznic. I sprawdza się super, nie mogę o nim powiedzieć złego słowa. Robi, co ma robić – myje, ale jest dla skóry bardzo delikatny. Nie powoduje u mnie większego przesuszenia, a ja bardzo to doceniam, bo właśnie nastał ten czas w roku, kiedy z niektórych partii mojego ciała skóra dosłownie się sypie. Myślę, że to zasługa składu, który opiera się na delikatnych detergentach (dlatego też żel prawie się nie pieni), i w którym znajdziemy również sól morską oraz ekstrakty z bambusa i szyszek chmielu. Przy tym cena jest bardzo przystępna. Cóż chcieć więcej? Może ewentualnie nieco lepszej wydajności.

Tak że ja produkt Cosnature MEN Naturalny szampon i żel do twarzy i ciała mogę z czystym sumieniem polecić. Kto wie, czy sama do niego nie wrócę dla tego leśnego orzeźwiającego zapachu ;) A jak z Waszymi panami w kwestii produktów do kąpieli? Też lubią uniwersalne produkty, czy jednak używają osobnych do ciała, włosów i twarzy?

Evelinn 10/25/2020

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook