Otwarcie nowego sklepu Helfy we Wrocławiu i wiele atrakcji z okazji dni powitalnych :)

Dzisiaj przychodzę do Was z nietypowym postem, skierowanym głównie do mieszkanek Wrocławia i okolic :) Znacie sieć sklepów Pasaż ekologiczny Helfy? Ja bardzo je lubię ze względu na szeroki wybór ekologicznych kosmetyków i konkurencyjne ceny. Zaopatruję się tam m.in. w produkty Sylveco. Helfy znajdziecie w wielu miastach w Polsce oraz online, firma prowadzi bowiem sklep internetowy www.helfy.pl :) Już w najbliższy piątek 22 maja będzie miało miejsce otwarcie w centrum Wrocławia nowej siedziby Helfy przy ul. Piłsudskiego. Będzie to największy wrocławski sklep firmy. Z tej okazji organizatorzy przygotowali pełne atrakcji dni powitalne. Myślę, że to bardzo ciekawe wydarzenie, zwłaszcza że będzie możliwość skorzystania z dermokonsultacji Sylveco, na które sama się chętnie wybiorę. Zresztą, sami spójrzcie, co Helfy przygotowało dla klientów.

„Nasza nowa siedziba przy ul. Piłsudskiego to największy sklep Helfy we Wrocławiu. Rozszerzyliśmy ofertę z myślą o miłośnikach kosmetyków naturalnych, zdrowej żywności oraz ekologicznego prowadzenia domu. Z okazji otwarcia nowego sklepu przygotowaliśmy szereg bezpłatnych atrakcji: 22 maja (godz. 11-18) – dermokonsultacje z Sylveco, 23 maja (godz. 12-16) – relaksujący masaż twarzy przy użyciu olejków 22-23 maja – degustacje produktów prozdrowotnych O. Klimuszki i wegetariańskich przekąsek.

Zachęcam do odwiedzenia Helfy w tych dniach. Tym, którzy nie będą mogli się zjawić, postaram się opowiedzieć, co ciekawego miało miejsce. Jak wiecie, bardzo lubię różnego rodzaju kosmetyczne eventy :) Szczegóły dostępne są również na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/821545414592581/ Ktoś się wybiera? Może się spotkamy? :)

Evelinn 5/20/2015

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl