Relacja z otwarcia nowego sklepu Helfy we Wrocławiu 22 maja!

This post will be only in Polish, as it is about a new ecological shop that was opened in my city last Friday. However, if you’re interested, you can check it out here. The company is called Helfy and they offer a wide selection of ecological cosmetics and food. 

Jak obiecywałam (możecie o tym przeczytać tu), przygotowałam dla Was relację z otwarcia nowego sklepu Pasaż Ekologiczny Helfy we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 49-57. Dwa pozostałe wrocławskie sklepy mieszczą się przy ul. św. Mikołaja 40 oraz przy ul. Hallera 8. Poza tym Helfy znajdziecie w Toruniu i podobno niedługo w Krakowie :)  Firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych i naturalnych produktów, przede wszystkim kosmetyków, ale nie tylko. W Helfy możemy się bowiem zaopatrzyć również w produkty spożywcze oraz środki czystości. Muszę przyznać, że bardzo lubię te sklepy, można tam dostać bez problemu produkty Sylveco, Biolaven, Lavera, Royal Alepp oraz wielu innych marek, i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Bardzo bogata jest też oferta olejów i kosmetyków orientalnych. Dlatego było mi bardzo miło, gdy otrzymałam zaproszenie na otwarcie nowej siedziby.

Evelinn 5/24/2015

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl