Blog Day 2015 - konkurs na najlepsze blogi Dolnoślązaków

Dzisiaj chcę Wam tylko krótko opowiedzieć o Blog Day 2015. Jest to konkurs na najlepsze blogi prowadzone przez Dolnoślązaków, organizowany przez centrum handlowe Pasaż Grunwaldzki. W tym roku odbywa się 5 edycja, zgłoszenia przyjmowane są od 6 lipca do 2 sierpnia, więc jeśli prowadzicie bloga i jesteście z Dolnego Śląska, to jeszcze macie czas się zgłosić :) Finał 30 sierpnia. 

Blogi można zgłaszać w czterech kategoriach:
1. Moda i Uroda
2. Pasje i Twórczość
3. Kulinaria
4. Dolny Śląśk

Wydaje mi się, że łączenie blogów modowych i urodowych w jedną kategorię nie jest najlepszym pomysłem, ale to moje osobiste przekonanie. Jednak obydwa typy blogów różnią się znacznie grupą docelową i specyfiką. Brakuje tu też, moim zdaniem, miejsca na blogi lifestyle'owe, których tematyka nie jest ściśle ograniczona. Niemniej taki właśnie pomysł na konkurs mają organizatorzy, pozostaje więc tylko zaakceptować formę :)

Ponadto Internauci wybiorą swojego laureata w głosowaniu na fanpage'u konkursu. Gdy tylko głosowanie się rozpocznie, na pewno dam Wam znać, będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie na mnie zagłosować :) 

Zgłosiłam swojego bloga, ale nie obiecuję sobie, rzecz jasna, zbyt wiele ;) Niemniej, jak już wcześniej wspominałam przy okazji podobnych konkursów, uważam, że warto wykorzystywać każdą szansę, aby dać się poznać większej grupie osób, nie ma co siedzieć z założonymi rękami ;) 

Szczegóły akcji, regulamin i wskazówki dotyczące zgłoszeń znajdziecie na fanpage'u konkursu na facebooku oraz na stronie Pasażu Grunwaldzkiego. 

Evelinn 7/08/2015

The post has no relations

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl