Współpraca z Dresslink.com / Cooperation with Dresslink.com :)

Wiele ostatnio pisze się o chińskim sklepie Dresslink.com, ponieważ intensywnie pracują nad współpracą z blogerkami i vlogerkami :) Nawet rozważałam z siostrą zrobienie u nich zamówienia, bo okazało się, że mają w ofercie stojak do suszenia pędzli w stylu Benjabelle w bardzo korzystnej cenie. A tu niespodzianka, dostałam maila, że i ze mną chcieliby nawiązać współpracę :) Miałam drobne wątpliwości, ale dopytałam o szczegóły i zgodziłam się.

There have been a lot of posts about Chinese online store Dresslink.com lately. It comes as no surprise, as they have been working hard to promote themselves by cooperating with bloggers and vloggers :) When I saw their offer, I was considering placing an order, but then they mailed me and offered me cooperation. Just in time ;) I did have some doubts, but I asked for details and eventually agreed on the conditions.

Jeśli chodzi o samą rejestrację i składanie zamówienia, to wszystko jest łatwe i przejrzyste. Można też dostać kupon o wartości 50$, tyle że wykorzystać go można, odejmując od każdego zamówionego przedmiotu 15% kwoty wyjściowej. Biorąc pod uwagę, że ceny w sklepie są naprawdę niskie, to jest to korzystna oferta. Poza tym cena produktu jest tym niższa, im więcej sztuk zamawiamy.

Registration, as well as ordering itself and payment are truly easy and clear. You can also get a 50$ coupon when you sign up, however, you can use it only by reducing the price of each ordered item  by 15%. Considering their prices, this is a good offer. Besides, the more pieces you buy, the lower the price of the products gets.

Jako że azjatyckie ubrania mają bardzo zaniżoną numerację, to wiedziałam, że na nic się nie skuszę, bo raczej wszystko byłoby za małe ;) Dodatki mają za to fajne, ale mnie tak naprawdę najbardziej interesowały oczywiście akcesoria urodowe. Miałam możliwość wybrać sobie kilka przedmiotów. Dostałam do wydania 20$, wliczając w to przesyłkę rejestrowaną, na same zakupy zostało więc jakieś 13$. Zdecydowałam się więc na to, co miałam na oku już od jakiegoś czasu.  Może Was też coś zainteresuje :)

Asian clothes are tiny, that’s why I knew I wouldn’t choose anything, everything would be too small ;) They have nice accessories, such as bags, watches and scarves, but I was interested mostly in beauty items. I could choose a couple of products, but my order had to be worth less than 20$, including tracked shipping, which means I had around 13$ for shopping itself. I decided to take what caught my attention some time ago. Maybe it’ll be interesting for you, too :)

Professional Makeup Brush Holder
Professional Makeup Brush Holder

Stojak do suszenia pędzli w stylu Benjabelle

Benjabelle-like Makeup Brush Holder 

Na tym produkcie najbardziej mi zależało, bo oryginalne drzewko jest za drogie na moją kieszeń. Suszę swoje pędzle przypinając je gumkami do wieszaka, ale nie jest to szczególnie wygodna metoda. Niemniej zależy mi na tym, żeby pędzle schły włosiem do dołu. Kiedyś Wam pokażę, jak to wygląda :) Dlatego tym bardziej chciałam wypróbować ten wynalazek. Wybrałam taki, który mieści 26 pędzli w różnych rozmiarach, ale dostępny jest również wersja na same pędzle do oczu. Najlepiej to by mi się przydał na same duże, ale takiego w ofercie niestety nie ma ;) Wybrałam stojak w kolorze czarnym, kosztował 6,69$.

I really wanted to get this, because the original Benjabelle tree is too expensive for me. I dry my brushes by attaching them to a hanger, but it isn’t particularly comfortable. Anyway, I want to keep my brushes upside down, so that the water wouldn’t destroy them. I’ll show you how it looks someday :) That’s why I wanted to try the holder. I chose the one that can hold up to 26 brushes of various sizes, however, they also have a version for small brushes only. Actually, I would need a holder just for the big ones, but it’s not available :) I chose the black version, it cost 6,69$.

Four Face Makeup Brushes Set
Four Face Makeup Brushes Set

Zestaw czterech pędzli do twarzy 

Four Face Makeup Brushes Set

Wiele osób chwali chińskie pędzle, postanowiłam więc też spróbować. Wybrałam zestaw czterech pędzli do twarzy, bo te muszę ciągle prać, a tak to będę miała na zmianę. W skład zestawu wchodzi flat top, round top, ścięty i lekko spiczasty. Ciekawa ich jestem, szkoda tylko, że nie udało mi się zamówić takiego samego zestawu dla siostry. Może jeszcze będzie okazja :) Wybrałam czarno-złote, kosztowały 4,48$.

Many people have been praising Chinese brushes, so I wanted to try them, too. I chose a set of four face brushes, as I use them most often and having these ones, I won’t have to clean them all the time. The set consists of a flat top, a round top, an angled brush and a pointed brush. I am very curious how they perform, I’m only a bit sad I couldn’t get the same set for my sister. Maybe next time :) I chose the golden-black ones, they cost 4,48$.

Facial Hair Remover

Sprężynka do depilacji twarzy

Facial Hair Remover

Na ten gadżet też miałam ochotę od dłuższego czasu. Podobno bezboleśnie i łatwo usuwa meszek znad górnej wargi i innych części twarzy. Ja używam do tego celu plastrów z woskiem, ale wolałabym znaleźć jakąś mniej drastyczną, lecz równie skuteczną metodę. Po wosku mam mocno podrażnioną i odrętwiałą skórę. Wiążę więc spore nadzieje z tym przyrządem. Sprężynka kosztowała 1,23$.

I have really wanted to try this for a long time and I planned to order it. It is supposed to remove facial hair gently and easily. I’ve been using wax, but it causes irritation to my skin, so I would like to find an effective but less drastic way to get rid of unwanted hair. I hope it’ll work. It cost 1,23$.

Na razie wybrałam tyle, teraz pozostało czekać na przesyłkę. Jak do mnie dotrze i przetestuję otrzymane produkty, to na pewno dam znać, jak się sprawdziły :)

That’s what I chose, now I’ll be waiting for the package to be delivered. As soon as I get it and try new products, I’ll tell you how they work for me :)

Coś Was zainteresowało? Co sądzicie o tych produktach? Macie jakieś doświadczenia z chińskimi sklepami?

What do you think of these products? Is there anything particularly interesting for you? Do you have any experience with Chinese online stores?

Evelinn 8/01/2015

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl