WYNIKI URODZINOWEGO KONKURSU :)

Wczoraj zakończyłam przyjmowanie zgłoszeń w urodzinowym konkursie, dziś czas na ogłoszenie wyników. Zainteresowanie nie było duże, nie uzbierała się minimalna liczba uczestników, ale postanowiłam jednak jedną z Was nagrodzić, zwłaszcza że zgłosiły się osoby, które regularnie czytają posty i biorą udział w dyskusjach. Bardzo mnie to cieszy!

Jako miłośniczka podróży rozmarzyłam się, czytając Wasze odpowiedzi :) Serce mocniej mi zabiło przy jednej z nich. Autorka zostaje zwyciężczynią konkursu i zgarnia nagrodę :)

Gratulacje dla FARMACEUTYCZKA !!! 

Oto jej odpowiedź (zachowana oryginalna pisownia):

W Finlandii *_* ponieważ kocham Finlandię (tak bardzo, że zaraziłam już chłopaka ;) ) zwiedziłabym ją wzdłuż i wszerz razem z chłopakiem (i koniecznie odwiedziłabym wioskę muminków) :) a potem wróciłabym do domu i przepraszała Ciri (moją kotkę), że tak długo mnie nie było i że jestem taką złą matką :D

Sama uwielbiam Skandynawię, staram się jeździć tam jak najczęściej. Akurat w Finlandii miałam okazję być dwukrotnie i odwiedziłam wioskę Muminków, które zresztą uwielbiam. W trakcie każdej z wizyt totalnie obkupiłam się Muminkowymi gadżetami ;) Życzę Farmaceutyczce, aby spełniła swoje marzenie, bo Finlandia to piękny, wyjątkowy kraj, który na pewno warto odwiedzić. Sama też wybiorę się tam jeszcze nie raz!

Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że Farmaceutyczka podwójnie zasłużyła na nagrodę. Chociaż nie miało to wpływu na zwycięstwo, bo nie zaglądałam na Wasze nicki podczas wyboru odpowiedzi, to chcę jedną rzecz podkreślić. Gdy znalazłyśmy z siostrą w lutym potrąconą Kicię i pilnie zbierałyśmy fundusze na jej ratowanie, to właśnie Farmaceutyczka odezwała się do mnie i przysłała pakę fantów na bazarek. Właśnie dzięki takim osobom Kotka została uratowana, poskładana (dzięki czemu otrzymała imię Puzzel), ma się dobrze i szuka kochającego domku :)

Jeszcze raz gratulacje! Pozostałym dziękuję za udział, wiadomo, nie mogłam nagrodzić wszystkich, na pewno jednak pojawią się u mnie jeszcze jakieś konkursy w przyszłości! :)

Evelinn 8/11/2015

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook

Promotors

zBLOGowani.pl