Kontakt / Contact

Chętnie podejmę współpracę z firmami i sklepami kosmetycznymi w celu testowania produktów zarówno pielęgnacyjnych, jak i tych do makijażu. Ze swojej strony oferuję rzetelną recenzję wraz ze zdjęciami, umieszczenie banerka reklamowego, relacje z wydarzeń, wpisy sponsorowane. Zapraszam również zainteresowanych organizacją sponsorowanego konkursu, umieszczeniem reklamy lub jakąkolwiek inną formą współpracy.

I am interested in cooperation with cosmetic companies and I am willing to test and review both skin care and make-up products. I am myself still looking for ideal cosmetics, however, my tips and reviews could help also other girls find solutions for their problems. Companies that would like to sponsor giveaways or contests are highly welcome as well.

Zachęcam do kontaktu w razie wszelkich pytań i wątpliwości!

If you have any questions or doubts, feel free to contact me!

Możesz się ze mną skontaktować pod następującym adresem email:
evelyns.shades.of.red@gmail.com

You can contact me at the following email address:
evelyns.shades.of.red@gmail.com

Jestem recenzentką w Programie Nowości drogerii Rossmann www.rossmann.pl, testuję z Klubem Ekspertek ofeminin.pl, wizaz.pl, trnd i Streetcom.

Blog współpracuje lub współpracował z:
(I cooperate or cooperated with:)

Evelinn Long time ago

The post has no relations

Z zawodu archeolog i historyk sztuki, a w wolnym czasie blogerka kosmetyczna, szczególnie zakręcona na punkcie czerwonych szminek i lakierów. Interesuje Cię świadoma pielęgnacja? Szukasz kosmetyków z przyjaznym składem? Zmagasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz porady? A może jesteś po prostu makijażowym freakiem tak jak ja? Zostań ze mną, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Follow me

Partnership

evelyns.shades.of.red@gmail.com Szczegóły dotyczące dotychczasowych współprac dostępne są w zakładce Kontakt.

Like me on facebook